Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45212500 Ombyggnad av kök eller restaurang, 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45421151 Montering av kompletta kök, 45453000 Reparation och renovering, 45454000 Ombyggnadstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Avser upphandling av ramavtal för byggservice.