315585-2024 - Resultat
Sverige – Fraktcontainrar för särskilda ändamål – Containers och växelflak till Gästrike Återvinnare samt Bollnäs Ovanåkers renhållning AB (BORAB)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelContainers och växelflak till Gästrike Återvinnare samt Bollnäs Ovanåkers renhållning AB (BORAB)
BeskrivningGästrike återvinnare tillsammans med BORAB (Bollnäs Ovanåkers renhållnings AB); Ljusdals Renhållning AB samt Söderhamnnära AB upphandlar Containrar och växelflak för successiva avrop.
Intern identifierare12728
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34221000 Fraktcontainrar för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareContainers och växelflak till Gästrike Återvinnare samt Bollnäs Ovanåkers renhållning AB (BORAB)