2. Förfarande
Förfarande
Titel: Renovering Befälshotellet, Trängslet
Beskrivning: FORTV avser upphandla en totalentreprenör för ROT-renovering av befälshotellet på Trängslets läger, Älvdalen.
Intern identifierare: 2681/2025
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45216000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader avsedda för ordningsmakten eller brand- och räddningstjänsten samt militärbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000