2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lönesystem
Beskrivning: Upphandlingen avser nytt lönesystem.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:114077:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: LAS Tid- och Projektrapportering Rekrytering Rehab