2. Förfarande
Förfarande
Titel: Extern remiss Ackumulatortank
Beskrivning: Syftet med remissen är att ge leverantörer möjlighet att lämna synpunkter på utkast till upphandlingsdokumenten för att kommande upphandling.
Intern identifierare: 25-0016
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete