315672-2021 - ÄndringSverige-Järfälla: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förmånsportal till Järfälla kommun
Referensnummer: Kst 2021/240
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Järfälla är i behov av en förmånsportal.