2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ledningsvisning
Beskrivning: Upphandlingen avser inmätning, utsättning samt dokumentering av alla typer av ledningar inom el, fiber, värme och vatten.
Intern identifierare: 25/3
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000