315709-2025 - Resultat
Sverige – Installation av ventilation och luftkonditionering – Ramavtal Ventilationsinstallationer - Storstockholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Ventilationsinstallationer - Storstockholm
BeskrivningRamavtal som avser ventilationsarbeten i beloppsspannet 0 - 10 000 000 kr per avrop på Akademiska Hus fastigheter i Storstockholm. Avtalet avser alla typer av ventilationsarbeten/-entreprenader inom detta beloppsspann.
Intern identifierare24/218
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000