315728-2023 - ÄndringSverige-Trollhättan: Miljötekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Miljöbyggnadskonsult
Referensnummer: 23/6
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71313000 Miljötekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
AB Eidar och Kraftstaden Fastigheter ABs samlade behov utav konsulttjänster gällande miljöbyggnad.