315767-2021 - ÄndringSverige-Växjö: E-lärande
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av ramavtal avseende webbutbildningar
Referensnummer: 0758/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80420000 E-lärande
II.1.4.
Kort beskrivning
MUCF upphandlar ramavtal avseende webbutbildningar.