Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänst våning 2026
Referensnummer: 18/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 63514000 Turistguidning
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulttjänst våning 2026 guidning och catering
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55520000 Catering, 55523000 Catering för övriga företag eller övriga institutioner, 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen