See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannons Piccline till Sherlock
Beskrivning: upphandling av tillbehör till Sherlock. Piccline samt reservdelar
Föregående meddelande: 00097-2024
Intern identifierare: RS2024-00097
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste kännetecken: saknas konkurrens till förbrukningsartiklarna
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000