315896-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Trycktjänster – Tryckeritjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTryckeritjänster
BeskrivningTryckeritjänster för Marks kommun och Bollebygds kommun. Tryck av bland annat Marks kommun logga på olika typer av produkter.
Intern identifierare25/24
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79820000 Trycktjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 22900000 Diverse trycksaker, 22990000 Tidningspapper, handgjort papper, annat papper och annan papp, obelagda och obestrukna, av sådana slag som används för skrivning, tryckning eller annat grafiskt ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000