2. Förfarande
Förfarande
Titel: Företagshälsa
Beskrivning: -
Intern identifierare: A721.250/2022
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Polismyndighetens behov av Företagshälsa, leverans av tjänster och kompetenser inom området. Upphandlingen kommer resultera i ett ramavtal. Polismyndigheten avser att ingå ramavtal med en leverantör. För mer information se upphandlingsdokumentet.
Intern identifierare: Företagshälsa