315951-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektricitet – Ramavtal elektricitet
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal elektricitet
BeskrivningRamavtal elektricitet till Sjöfartsverkets samtliga anläggningar.
Intern identifierare26-01664
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 09310000 Elektricitet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000