2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hyra entreprenadmaskiner med förare till Djupdalen
Beskrivning: Hyra entreprenadmaskiner med förare till Djupdalen
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Hyra grävmaskin, hjulgrävare med förare till Djupdalen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108476:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare, 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Service och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Hyra bandschaktare med förare till Djupdalen
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108476:Lot:2