2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI vårdplatser i Nynäshamns tätort
Beskrivning: RFI avseende behov av fler vårdplatser i Nynäshamns tätort.
Intern identifierare: SUN 2024-152
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering