2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal Laddinfrastruktur
Beskrivning: Serviceavtal Laddinfrastruktur
Intern identifierare: 2026-0139
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79993000 Tjänster för servicesystem och drift av anläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50800000 Diverse reparationer och underhåll, 65320000 Drift av elektriska anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kvalificering av Leverantör
Beskrivning: Kvalificering av leverantör enligt LUF 13 kap som måste besvaras.
Intern identifierare: 1902593-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information
Beskrivning: Informationspunkter som ej måste besvaras, de besvaras vid behov.
Intern identifierare: 1902594-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Dikterar formalia om upphandlingen och innehåller informationspunkter som måste besvaras.
Intern identifierare: 1902595-2