316231-2022 - ResultatSverige-Kristianstad: Catering
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
CATERINGSTJÄNSTER
Referensnummer: KS 2022/193
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
55520000 Catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar leverans av catering vid möten, konferensverksamhet, speciella arrangemang som representation mm på Rådhus Skåne.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
55500000 Matsalstjänster och catering, 55520000 Catering, 55521200 Måltidsleveranser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Del nr: 2
Del nr: 3