See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för Smärtpumpar
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal för smärtpumpar med leverans till Region Örebro län. Upphandlingen omfattar även option på serviceutbildning, option på underhållsavtal och option på extra användarutbildning samt eventuell option på utrustningsspecifikt förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: MT 2024-0096 / 25RS563
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000