2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenreningsutrustning till badhus
Beskrivning: Västerås stad inbjuder till anbudsgivning gällande material till Lögareängsbadet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125936:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 24 månader