Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsultstöd inom arbetspsykologi för utveckling av HR processer
Referensnummer: Af-2021/0091 7151
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtalsupphandling av konsultstöd inom arbetspsykologi för utveckling av HR processer
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79410000 Företags- och organisationsrådgivning, 79630000 Personaladministrativa tjänster utom arbetsförmedling och personaluthyrning, 79633000 Personalutveckling, 80532000 Chefsutbildning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen