316309-2020 - ÄndringSverige-Vänersborg: Diverse brandskyddsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Brandskyddsutrustning
Referensnummer: RS 2020-03673
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44480000 Diverse brandskyddsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av brandskyddsutrustning och tillhörande tjänster