316323-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Snö och halkbekämpning Halmstad Hylte Laholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnö och halkbekämpning Halmstad Hylte Laholm
BeskrivningUpphandlingen avser Snö och halkbekämpning Laholm Halmstad till Region Halland.
Intern identifierareRS240662
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45233141 Väghållning, 90630000 Isröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del (1)