2. Förfarande
Förfarande
Titel: Blodtrycksmätare för hemmonitorering
Beskrivning: Blodtrycksmätare för hemmonitorering. Kopplas till Kirurgiska och diagnostiska instrument
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:127859:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning, 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning, 33124000 Utrustning och artiklar för diagnostik och radiodiagnostik, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 33124110 Diagnostiska system, 33124130 Diagnostiska artiklar