Under hösten kommer kylarbeten att upphandlas, detta är ett tillfälle att lämna synpunkter och inspel för att göra underlaget mer attraktivt för er som potentiell leverantör till oss på Akademiska Hus.
30000000
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI inför kommande upphandling