See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetslarm Ordinärt boende Bromölla
Beskrivning: Upphandlingen omfattar hyra av trygghetslarm till ordinärt boende i Bromölla kommun.
Intern identifierare: KS 2025/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar
Ytterligare klassificering (cpv): 38822000 Fjärrstyrda larmanordningar, 45312000 Installation av larmsystem och antenner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Trygghetslarm Ordinärt boende Bromölla