316458-2024 - Resultat
Sverige – Installation av elektriska ledningar och armatur – Entreprenad El-Tele-Data installationer område Borås
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad El-Tele-Data installationer område Borås
BeskrivningVästfastigheter genomför upphandling av ramavtal entreprenad El-Tele-Data installationer för det geografiska området Borås.
Intern identifierareSFSS 2024-00520
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelEntreprenad El-Tele-Data installationer område Bo.