Officiellt namn: Ronneby kommun Postadress: Kommunledningsenheten Ort: Ronneby Postnummer: SE-372 80 Land: Sverige Att: Teo Zickbauer E-post:teo.zickbauer@ronneby.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen Fullserviceleasing utan återköp.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Varor
Köp
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Ronneby.
Nuts-kodSE221 Blekinge län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Ronneby kommun, AB Ronnebyhus, Miljöteknik AB och AB Ronneby Industrifastigheter, inbjuder Er härmed att inkomma med anbud fullserviceleasing av fordon utan återköp för beställarna.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
66114000 Finansiell leasing, 34100000 Motorfordon, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.