Svenska ESF-rådet bjuder in till anbudsgivning avseende kompetensutveckling för permitterad, varslad och anställd personal inom ekonomiskt utsatta branscher.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79311300 Undersökningsanalys, 79313000 Resultatuppföljning, 98200000 Konsulttjänster med avseende på lika möjligheter
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Svenska ESF-rådet bjuder in till anbudsgivning avseende klusterutvärdering av utlysning för Kompetensutveckling under och efter coronakrisen.