2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrastmedelsinjektorer
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för kontrastmedelsinjektorer med tillhörande förbrukningsmaterial.
Intern identifierare: IN-IN25-0285
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000