316726-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vattenreningsutrustning – Dialys och vattenreningssystem (HD/HDF/HF)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDialys och vattenreningssystem (HD/HDF/HF)
BeskrivningDialys och vattenreningssystem (HD/HDF/HF) till Löwenströmska Sjukhuset.
Intern identifierareDS 2023-2808
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42912330 Vattenreningsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelFöreskrifter och krav