2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsumentförpackade livsmedel Direktköp i butik Avesta
Beskrivning: Vill ni vara med och leverera konsumentförpackade livsmedel till Avesta kommun? Upphandlingscenter bjuder in till anbudsgivning gällande Konsumentförpackade livsmedel - Direktköp i butik och Webbhandel.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:96972:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter, 15500000 Mejeriprodukter, 15800000 Diverse livsmedel, 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor, 15812000 Bakverk och kakor, 15890000 Diverse livsmedel och torrvaror