316775-2026 - Resultat
Sverige – Personbilar – TI 2024-1303 Lätta fordon till Katrineholm, Vingåker och Flens kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1303 Lätta fordon till Katrineholm, Vingåker och Flens kommun
BeskrivningUpphandling av lätta fordon
Intern identifierare24/139
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000