316803-2023 - ÄndringSverige-Bromma: Brunnslock
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gatugjutgods
Referensnummer: 22MB1410
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44423740 Brunnslock
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal avseende gatugjutgods.