2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialmanskapsbod 2026 v2
Beskrivning: Hyra av specialmanskapsbodar. Totalt 6 st, nyproducerade.
Intern identifierare: Tos 2453/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44211000 Monteringshus
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Hyra av 6 st specialmanskapsbodar
Intern identifierare: 1907852-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Hyra av 6 st Specialmanskapsbodar
Intern identifierare: 1907853-1