316937-2020 - ResultatSverige-Timrå: Kultur- och fritidstjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av Skönviksbacken
Referensnummer: UH-2019-129
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98350000 Kultur- och fritidstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Timrå kommun upphandlar drift av Skönviksbacken och inbjuder härmed er att lämna ansökan om att få delta i rubricerad upphandling.
Inga frågor kommer att besvaras under vecka 52 och vecka 1 på grund av helger och ledigheter.
Frågor som ställs under denna tid kommer att besvara under vecka 2.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen