316941-2023 - ÄndringSverige-Norrköping: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift av särskilt boende enligt socialtjänstlagen
Referensnummer: UH-2023-19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Söderköpings kommun, socialnämnden, inbjuder Er att lämna anbud på rubricerad upphandling, drift av särskilt boende enligt socialtjänstlagen (Storängsenheten), i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten.
Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för utförare och andra företag via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.