317033-2020 - ResultatSverige-Trelleborg: Konsulttjänster för företagsanalys
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Smarta digitala lösningar
Referensnummer: KS 2019/488
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
II.1.4.
Kort beskrivning
Trelleborgs, Ystads och Skurups kommuner bjuder in till deltagande i konkurrenspräglad dialog avseende smarta digitala lösningar.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri, 72222000 Strategisk granskning och planering av informationssystem eller informationsteknik, 72262000 Utveckling av programvara, 73110000 Forskning, 73220000 Utvecklingsrådgivning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen