2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedelsförsörjning - Utanför sjukhus
Beskrivning: Upphandling av läkemedelsförsörjning till externa enheter (enheter utanför sjukhus) i Region Västmanland och Region Sörmland.
Intern identifierare: IN-IN25-0078
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1699919
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1704236