2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksservice
Beskrivning: Upphandlingen avser installation, service och reparationer av kommunens storkök. Upphandlingen omfattar inte inköp av nya maskiner. Beställaren köper in maskinerna via ett annat upphandlat avtal.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39314000 Utrustning för industrikök
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126267:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader