317195-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Reklambyråtjänster 2025 - Bjuv
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReklambyråtjänster 2025 - Bjuv
BeskrivningBjuvs kommun har behov av att upphandla reklambyråtjänster.
Intern identifierareD.nr. ks. 2025-00027
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000