See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sanerings- och flyttstäd
Beskrivning: Upphandlingen gäller flyttstädning, grovstädning och saneringsstädning, samt vid behov magasinering av möbler och bohag, i socialförvaltningens boendeenhets lägenheter.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123918:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 63122000 Magasinering, 60000000 Transporter (utom avfallstransport)