2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem – Laboratorieinstrument
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem gällande laboratorieinstrument till vår laboratorieverksamhet.
Intern identifierare: SVA 2025/433
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000