Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45453000 Reparation och renovering
Ytterligare klassificering (cpv): 45454000 Ombyggnadstjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Inom Falkenbergs kommu
Värde