Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71315200 Byggkonsulttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: Arbete kommer främst att ske på Luftfartsverkets kontrollcentraler i Malmö-Sturup och Stockholm-Arlanda.
Värde