317339-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Analystjänster – Analyser och underlag för datadrivna underhållsbeslut i basunderhåll Ostkustbanan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAnalyser och underlag för datadrivna underhållsbeslut i basunderhåll Ostkustbanan
BeskrivningKonsulttjänst för analys för Basunderhåll järnväg Ostkustbanan.
Intern identifierareKOM-420612
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningKonsulttjänst för analys och framtagande av underhållsbeslut för Basunderhåll järnväg Ostkustbanan.
Intern identifierareAnalyser och underlag för datadrivna underhållsbeslut i basunderhåll Ostkustbanan