317363-2020 - ÄndringSverige-Södertälje: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI 2020-1030 Verksamhetssystem för Socialförvaltning till kommunerna Katrineholm och Vingåker
Referensnummer: TI 2020-1030
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantörer inbjuds härmed att ansöka om att delta i denna upphandling av verksamhetssystem till Socialförvaltningarna i Katrineholms och Vingåkers kommun.
Upphandlingen genomförs med förfarandet Konkurrenspräglad dialog.