2. Förfarande
Förfarande
Titel: Senior byggledare projekt CNK, stora projekt
Beskrivning: Upphandlingen avser en senior byggledare projekt CNK, stora projekt som ska biträda och stödja projektledaren och övriga i beställarorganisationen samt ansvara för delegerade arbetsuppgifter. Tjänsten är en heltidstjänst.
Intern identifierare: 25/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000