2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsumentförpackningar livsmedel
Beskrivning: Ramavtal avseende Konsumentförpackade livsmedel via webbutik
Intern identifierare: IU22-56
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del